Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Rádi vám poradíme

RM pro, s. r. o.
Čechyňská 353/8
60200, Brno
tel: +420 602 573 188
napište nám
www.venkovniklimatizace.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 42 090 Kč
skladem

Úvod » Kuřácká oáza

Venkovní klimatizace - kuřácká oáza


-

Venkovní kuřácké lampy se stolkem pro občerstvení a integrovanými popelníky. Designový italský nábytek se zabudovanou klimatizací v podobě mlžícího systému pro snižování teploty ovzduší v letním období, neutralici pachů a kouře z cigaret, zmírnění prašnosti a odpuzování létavého hmyzu. Vestavěné elektrické topení pro zvýšení teploty vzduchu v chladném období.


Kuřácká zóna, prostor, oáza pro zákazníky Vašeho baru, klubu i restaurace.

Ukažte, že Vám na Vašich hostech záleží.

 


 

Osviťte venkovní prostor

Osvětlovací LED systém je navržený tak, aby se, díky třem světelným bodům, šířilo světlo účinně. Zahrady, terasy, nádvoří – zvolte jakoukoliv plochu, kterou chcete osvětlit. Lampy řady „kuřácké oázy“ vám pomohou vymezit a zútulnit kuřácké prostory.

 

Integrované popelníky

Do odkládacího stolku pro drink a občerstvení jsou vloženy dva popelníky, které lze snadno vytáhnout, vysypat a očistit. Stolek má vnější nátěr odolný proti vlhkosti, povětrnostním vlivům a UV záření.

 

Popřete sezónní hranice

Při nízkých venkovních teplotách ohřívá okolní ovzduší vytápění elektrickým odporem. Zákazníci si tedy mohou v pohodlí vychutnat svoji oblíbenou cigaretu.

 

Kuřácká oáza

Mlžící systém v horkých letních dnech ochladí a zpříjemní okolí. Hosté se při svém rituálu budou, ve vašem zařízení, cítit pohodlně a komfortně. Díky rozprašování miliónů vodních kapiček a jejich následnému okamžitému odpařování se výrazně snižuje teplota prostředí. Mlha udržuje létavý hmyz v příjemné vzdálenosti a neutralizuje kouř a zápach z cigaret.

 

Nabíjecí USB port

Díky šikovnému USB portu, umístěného pod odkládacím stolkem u vybraných produktů, můžete snadno nabíjet až 5 mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety.