Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Rádi vám poradíme

RM pro, s. r. o.
Čechyňská 353/8
60200, Brno
tel: +420 602 573 188
napište nám
www.venkovniklimatizace.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 42 090 Kč
skladem

11. 06. 2017

Ohřev venkovního ovzduší

Vytápění ovzduší elektrickým odporem

 

 

Při různých setkání s přáteli, na svatbách, oslavách, v kavárnách, restauracích, v klubech, při businessových akcích, výstavách a dalších venkovních slavnostech nás může chladnější vzduch nepříjemně rušit. Venkovní klimatizace s funkcí elektrického vytápění jsou zdrojem tepla a skvěle podpoří zábavu v příjemné atmosféře. Žijte svobodně a užívejte si své zahrady či terasy i v chladném období.


elektrické vytápění

Foto: venkovní klimatizační lampa s ohřevem SOLE

 

Venkovní topidla IDROBASE jsou originály navrženy v Itálii a mají exklusivní osobitý design. Můžeme je umístit v exteriéru i interiéru a velmi vkusně tak dovybavit náš domov i veřejné, komerční zařízení. Pomocí doplňujících koleček je manipulace a přemísťování funkční lampy velmi snadné a vaše klimatizace tak může být tam, kde jste právě vy.


ohřev ovzduší

Foto: venkovní klimatizační lampa OASI

 

Všechny produkty značky IDROBASE jsou velmi vhodné pro komerční prostory a zařízení. Oblíbenou variantou je pro kombinaci několika funkcí současně (stolek, lampa, ohřev i chlazení) venkovní klimatizace OASI. Vaši zákazníci se budou cítit hýčkáni a mít o další důvod více se k vám opakovaně vracet.

Těžiště výrobku je umístěno ve spodní části, čímž nehrozí převrhnutí, bezpečný provoz zajišťuje čidlo vypnutí vytápění při naklonění.

 

ohřev ovzduší

 

V současné moderní době již není nic neobvyklého, že si své okolí přizpůsobujeme našemu pohodlí. V pravdě všechny výrobky jsou vymyšleny a zhotoveny právě proto, aby nám veškeré činnosti usnadnily. Ať se již jedná o auta, výtahy, kuchyňské roboty, vidličky a nože, nábytek, sauny, kola s převodem, průmyslové stroje, čerpadla, počítače a veškerá další digitální a elektrická zařízení...

Mezi takové se řadí i výrobky venkovních klimatizací, které nám zpříjemňují náše každodenní i vyjímečné životní situace.

Užívejte si svůj život!

 

Výběr produktů s ohřevem naleznete ZDE.

 

Michal Bič

RM pro, s. r. o.

logo